| malina1922 a întrebat:

Nu ştie cineva de unde să cumpăr aţă pentru a face braţări personalizate cu nume? Pentru brăţări se foloseşte o aţă mai groasă, dar nu ştiu de unde să cumpăr şi cât ar costa. Vă rog ajutaţi-mă, mulţumesc!

DAU FUNDĂ!

6 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

Pai, poti gasi la magazine unde se vand ate. Si iti iei un ghem de atathinking sincer, si eu mi-am luat si am luat un ghem cu vreothinking 4 lei, dar merita ca era mare. destula ata. Dar nu e neaparat sa-ti iei gheme cu ata groasa, poti pur si simplu sa tai ata de cusut si sa unesti firele pana se face un fir mai gros happy.

| SucDeGuava a răspuns:

De la mercerie cumperi. Un manunchi de ata costa 1, 5 lei, 1, 8 lei sau 2 lei (depinde de firma si mercerie).

| Alinaaa03 a răspuns:

Poi in general gasesti la croitorie si in magazine unde se vand haine care ti le modifica acolo...nush daca esti din Baia Mare iti pot zice niste nume de magazine de unde poti. (De unde esti?)Magazine : -Haotic
-Senter
-Morutza
-Centralu
Funda?

| malina1922 explică (pentru Alinaaa03):

Pe lângă Baia Mare, mulţumesc! :*

| Whoo_Joky_1997 a răspuns:

Pentru bratari personalizate cu nume ai nevoie de o ata mai groasa, cum ar fi lana. Sau poti face asta cu ata mulinee. Iti iese mai subtire, dar e buna. O poti gasi la mercerii.