| qNesquik a întrebat:

Hey ştie cineva câte elastice sunt într-o punguţă? Este vorba despre elasticele alea cu, care faci brăţări...Am văzut că se poartă şi aş vrea să-mi iau să-mi fac. Dar nu ştiu cate dă. Fundă pentru răspunsul care mă ajută şi e real. Punguţa e mică şi costă 3 sau 4 lei. Mulţumesc, aştept răspuns.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Nu cred că ar diminua cant./nr., cam tot atâtea, am mai găsit undeva și scria că o pungă conține între 180-200/elastice.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cca.200 elastice/per pungă/preț 5 Ron
http://www.tocmai.ro/......42298.html

| qNesquik explică (pentru faramatania):

Avand in vedere ca in piata sunt 3 sau 4 lei, ar afecta cantitatea pungutei cu elastice? Sau e aceeasi cantitate?

| faramatania a răspuns (pentru qNesquik):

Nu cred că ar diminua cant./nr., cam tot atâtea, am mai găsit undeva și scria că o pungă conține între 180-200/elastice.