| rosiemarie a întrebat:

Buna,TPU! Stie cineva vreun site de shopping unde pot gasi un tricou lung si transparent in spate (nu cu tot spatele transparent, doar putin in partea de sus). Fuunda!

6 răspunsuri:
| IrinaIghi a răspuns:

Buna. Incearca aici http://www.dyfashion.ro/506-topuri-dama poate gasesti ceva :)

| rosiemarie explică:

Am uitat sa mentionez ca partea aceea transparenta sa nu fie din dantela.Am vazut o fata care avea partea aceea transparenta dintr-un material subtire, un fel de voal sau plasa.Cam asa sa fie.