| Biscuiti a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste site'uri de pe care pot sa imi cumpar adidasi/tenisi de firma, si preturile sa nu fie prea exagerate. Multumesc anticipat :*

9 răspunsuri:
| BeatriceMocanu a răspuns:

Buna,eu vand conversi gri noi cu 80 lei.sau daca esti interesata putem negocia pretul;*. anunta-ma.

| king4aday a răspuns:

Cauta pe okazii.ro, gasesti cam tot ce-ti trebuie. Cere poza inainte sa-ti trimita coletul, cu eticheta, sa vezi daca nu e facatura.

| vεηiη a răspuns:

Http://www.starshiners.ro/
Site-ul meu preferat :x
Funda? :x

| wolfy911 a răspuns:

Incearca www.ollie.ro

| Bogdanna a răspuns:

Http://www.originals.ro/
eu pe asta il folosesc :x

| Bogdanna a răspuns:

Http://www.originals.ro/
eu pe asta il folosesc :x

| maryaa2001 a răspuns:

Incearca Http://www.boniprix.ro/ au mai multe in afara de adidasi sau mai poti icnerca Http://www.okazii.ro/