| Tanase_Diana_1982 a întrebat:

Vreau si eu un pat de perete(adica il daii pe perete in sus) repede nou la un pret convenabil(pret convenabil =25milioane cel putin)! Multumesc!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Intra pe ultimul link al meu, si dai click pe Contact, acolo iti apare adresa de mail si nr de telefon

5 răspunsuri:
| Tanase_Diana_1982 explică (pentru caramela):

Multumesc pentru situri dar eu ziceam unul in genul lui asta:(poza) > http://www.google.ro/......tp?/imgres ..Copiaza asta si o sa vezi despre ce este vorba!

| caramela a răspuns (pentru Tanase_Diana_1982):

Pai faci la comanda asa cum doresti tu.

| Tanase_Diana_1982 explică (pentru caramela):

La ce nr?

| caramela a răspuns (pentru Tanase_Diana_1982):

Intra pe ultimul link al meu, si dai click pe Contact, acolo iti apare adresa de mail si nr de telefon