| Tanase_Diana_1982 a întrebat:

Vreau si eu un pat de perete repede nou la un pret convenabil! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Ideea era ca sunt si mai ieftine de atat, nu mai scumpe :) Se numeste pat de colt, nu pat de perete, ca toate paturile sunt la perete, numai ca unele se numesc de mijloc iar celelalte de colt. Poti vedea aici un model http://www.elvila.ro/pat-sabine-1400-dublu-pid-1144.html iti alegi materialul si culoarea si ti-l si livreaza acasa dar contra cost. Poti vedea si aici alt model, si alt pret http://www.casamobilei-baly.ro/produse.php?c=37&p=6016 Daca dai o cautare pe google dupa pat de colt o sa gasesti mai multe variante

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Ce inseamna pret convenabil? Nu prea se mai gasesc, eu am cautat foarte mult si cu greu am gasit ceva iar pretul nu e chiar rezonabil. Cel mai bine sa gasesti pe cineva din cei care fac mobila la comanda, sunt peste tot, iti fac pe masura, ce culoare (combinatie de culori) vrei si nu iese foarte scump.

| Tanase_Diana_1982 explică (pentru mixxjim):

Daca nu stii ce inseamna convenabil nu mai raspunde! Convenabil=17, 18,19 milioane

| mixxjim a răspuns (pentru Tanase_Diana_1982):

Draga mea, convenabil inseamna pentru fiecare altceva, fiecare are nivelul propriu de venituri, "convenabilul" fiind definit in fucntie de asta. Dar pentru ca nu stiu ce venituri ai tu, deci nu stiu ce inseamna convenabil pentru tine, nu raspund, mai ales pentru ca esti obraznica, te las sa cauti in voie paturi de 19 milioane happy

| Tanase_Diana_1982 explică (pentru mixxjim):

Nu sunt obraznica si imi pare rau de ce te-am zis dar eu te--am dat un exemplu de bani... Poate sa fie si la 30 milioane dar sa fie bun! Multumesc!

| mixxjim a răspuns (pentru Tanase_Diana_1982):

Ideea era ca sunt si mai ieftine de atat, nu mai scumpe :) Se numeste pat de colt, nu pat de perete, ca toate paturile sunt la perete, numai ca unele se numesc de mijloc iar celelalte de colt. Poti vedea aici un model http://www.elvila.ro/pat-sabine-1400-dublu-pid-1144.html iti alegi materialul si culoarea si ti-l si livreaza acasa dar contra cost. Poti vedea si aici alt model, si alt pret http://www.casamobilei-baly.ro/produse.php?c=37&p=6016 Daca dai o cautare pe google dupa pat de colt o sa gasesti mai multe variante