| dragutza98 a întrebat:

Buna tuturor
ce haine mi-se
potrivesc?

eu sunt blonda
si scunda
fundita

Răspuns Câştigător
| make5wishes a răspuns:

Daca esti blonda poti sa porti culori pastelate: roz pal, alb, crem; poti purta turcoaz, dar si culori tari care se poarta in vara asta.
spui ca esti scunda, deci ai nevoie de pantaloni cu talie inalta- daca ai si solduri mai proeminente sunt foarte bine veniti, rochiile si fustele foarte scurte nu te vor avantaja foarte tare, deoarece scurteaza piciorul, cu toate ca iti pui tocuri, de aceea rochiile deasupra genunchiului sunt cele mai bine venite, si de ce nu, rochiile si fustele maxi care se poarta vara aceasta!
pentru a "lungi" picioarele incearca sa gasesti pantofi in nuante nude(pastel).
si. pana la urma, conteaza sa te simti tu bine in haine, sa ti se para confortabile si o sa emani ca te simti foarte bine, deci, orice o sa stea foarte bine pe tine happy

1 răspuns:
| dragutza98 explică:

Am 26 de ani!
pot purta tocuri