| Scumpilicii a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. este urgent! Duminica, ma duc la ziua unui baiat care implineste 11 ani. Ce as putea sa ii iau? Suntem colegi de clasa, si ne intelegem bine. Nimic mai mult.

Va rog sa ma ajutati, cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa-i iei o cutie de bomboane de ciocolata plus ceva de imbracat, de exemplu un pulover, un tricou sau un fular dragut. O alta idee ar fi sa-i cumepri un obiect acre are legatura cu un hobby al lui sau pe care si-l doreste de mult, de exemplu daca ii place sa citeasca, ia-i o carte buna, daca joaca jocuri video, ia-i un DVD cu un joc recent aparut, daca asculta un anumit stil de muzica ia-i un CD cu muzica respectiva, eventual daca stii care e trupa lui preferata sau artistul/artista preferata ia-i un CD cu melodiile respective. La multi ani colegului tau!

| Scumpilicii explică (pentru Euletitia):

Chiar m-ai ajutat! Mersi mult.

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

O bluza, o esarfa

| uuSexi a răspuns:

Pai i-ai putea lua o minge de fotbal, un tricou de firma Ex:Adidas, un parfum, o felicitare, o ciocolata, o enciclopedie etc.

| Scumpilicii explică:

Multumesc foarte mult! Totate raspunsurile au fost bune. V-am pupat!

| dragalasha24 a răspuns:

Ne poti spune si un buget pentru cadou? In principiu cred ca nu ai da gres cu o bluza draguta, sau daca are vreun hobby ceva aferent happy

| dudu555 a răspuns:

Ti-as spune sa ii iei o cutie de bomboane si nu stiu... un parfum sau ceva de imbracat (un tricou o bluza )

| ZanaEmilia a răspuns:

Cel mai potrivit cadou ( cel putin mie imi iese de fiecare data ) este o bratara aici nu poti da gres bine ca mai poti adauga o felicitare, o ciocolata sau chiar si un pupic asta`i partea a2a, un joc, o carte buna vei vedea tu!

bafta :*

| ByByZoZo a răspuns:

Pai poti sa ii iei ceva ce crezi ca ii place ce crezi ca dorreste.
Ideii: daca te-ai dus intr-un magazin sau undeva cu el, nu a zic cumva,, wow mi-as dori sa am...(ce ar fi vrut)
Indreaba un prieten sa iti dea idee
Si cel mai important iai ceva care e folositor ceva care crezi ca o sai trebuiasca.
PS:Sper ca te-am ajutat cat de cat Funa?