| Lolypop98 a întrebat:

Deci cum sa fac un baiat sa se indragosteasca de mine.adica noi ne intelegem ( suntem colegi de clasa) el e genu de baiat care imi mai cere temele cum sa-l fac sa ii placa de mine de obicei el ma tachineaza si am auzit ca cine tachineaza iubeste dar nu sunt sigura cel mai bun raspuns funda + vot plssss urgent oare conteaza si aspectul fizic? pentru ca mi-au aparut cateva cosuri mici

Răspuns Câştigător
| LiK3 a răspuns:

Depinde de el daca conteaza aspectul fizic sau nu laughing
Deci incearca sa ii arati afectiune invita-l undeva in oras.la un suc de exp cauta un subiect comun cu el...
Cam atata alcv nu imi vine in minte ca inca o am amortita dupa testul de la chimie am laughing
Am gandit prea tare >< tongue