| Mary_Anca_1994 a întrebat:

Vreau să îmi cumpăr un telefon și acesta este „în stoc furnizor", știu ce înseamnă, dar oare dacă aș comanda, telefonul ajunge în mai mult de 48 h?

Răspuns Câştigător
| Kenya a răspuns:

Produsul se afla in depozitul furnizorului si se poate ridica sau livra dupa confirmarea stocului de catre furnizor si dupa confirmarea comenzii de catre client.
Informatia de stoc este preluata de la furnizori si nu ne asumam responsabilitatea daca produsul respectiv nu se afla in stocul acestuia. Stocul furnizorului nu se updateaza in timp real, astfel ca pot aparea situatii in care un produs afisat in stoc furnizor sa nu mai fie disponibil.
http://m.evomag.ro/Pagini/informatii-stoc

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca il au in stoc la magazinul din orasul tau va ajunge poate si mai repede!