| Habibi1234 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de Graffiti si nu stiu de la ce magazin sa imi cumpar can-uri de spray. Nu caut calitate, vreau doar sa fie ieftine. Locuiesc un Cluj (stiu ca aveau la Uman dar erau scumpe acolo). Poate e foarte putin posibil dar nu se pot gasi can-uri la magazine precum baumax/metro? Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Habibi1234 explică (pentru Kanajambe69):

Am gasit si eu siteul inainte sa mi-l trimiti tu. Ai cautat si tu rapid pe net sa imi dai raspuns sau chiar ai experienta cu graffiti? big grin

| Kanajambe69 a răspuns (pentru Habibi1234):

Nu ma ocup cu asta, dar magazinul e de la mine din oras.