| Andy_Andy_1999 a întrebat:

Buna ziua/seara TPU. Pe data de 7 noiembrie am comandat o tastatura de gaming de la Trust(nu cred ca conta asta). Si din cate am vazut sunt mai multe stagii de livrare (Comanda Plasata - Produs predat curierului - Depozitarea Produsului - Produs in curs de livrare) si mie de atunci pana acum mi-a ramas in primul stagiu, adica la Comanda Plasata. Tin sa mentionez ca produsul comandat este de pe eMAG. Aici aveti o poza: https://imgur.com/a/i6x8Mgg.In cam cat timp imi poate veni daca eu am dat comanda pe data de 7 noiembrie? Dau funda celui care ma ajuta. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cel mai bine ar fi să suni la EMAG și să-i întrebi dacă comanda ta a fost înregistrată corect și când o primești. Le dai datele, detalii despre produsul comandat și ei vor verifica.

Înregistrare comenzi, anulare si modificari comenzi
Telefon fix: 021 200.52.00
Telefon mobil: 0722.25.00.00

1 răspuns:
| Andy_Andy_1999 explică:

Comanda a fost facuta de pe eMAG