| benny201 a întrebat:

Buna ziua TPU Am si eu o intrebare dau funda Am un magazin si doresc sa cumpar en-gros boxe profesionale. mixere etc. ma puteti ajuta va rog cu un site ceva? Multumesc

4 răspunsuri:
| onix33 a răspuns:

Alibaba.com vezi poate gasesti, dar trebuie sa ai grija ce selectezi...

| onix33 a răspuns:

Pentru ca sunt multe tzepe si trebuie sa fii atent cum le faci plata, ce fel de produse iti ofera, pentru ca pozele pot sa arate intr-un fel si produsele in alt fel...

| benny201 explică:

Dar alt site nu stii in afara de site-ul ala?