| Isabellblablabla a întrebat:

Buuuna! Unde as putea gasi niste manusi din piele [sau imitatie] in genul acestora [http://shop.ele.ro/catalog/45322164/manusi-piele-cu-tint e-lady-gaga.html] in Bucuresti? Si daca se poate sub 60 lei, ca mai e si criza pe la noi [:D]. Multumesc! >:D

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tot după net!
Pa, pa.

| Cherry56 a răspuns:

Comandale dupa site-ul alathinking

| Isabellblablabla explică:

Multumesc, dar pe site`ul acela sunt 150 ron. Si nu am eu incredere in site`urile de pe net, mai ales ca nu mi-am comandat niciodata nimic dupa net. Oricum, multumesc pentru raspunsuri! :]

| Silvara a răspuns:

Pai, du-te in AFI, la magazine gen New Yorker.