| Anca444 a întrebat:

Ce acte sunt necesare pentru achizitionarea unui laptop in rate?

Răspuns Câştigător
| TheEyes a răspuns:

Salut.Ai nevoie de contractul casei, buletinul si o factura de apa sau de lumina care sa demonstreze domiciliul de pe buletin.
Salut.Bafta!

| suntserios a răspuns (pentru TheEyes):

Ai uitat sa zici ce era mai important si anume AVEDERINTA de venit (un act care sa dovedeasca ca are un venit, pensie, salariu, activitati de PFA)

2 răspunsuri:
| TheEyes a răspuns:

Man mie nu mia cerut.Eu am luat faara ADEVERINTA aia.Dar oricum scuze.La tine poate o fi diferit