| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Ce AUTOBRONZANT recomandati? Am auzit ca este unul bun de la Garnier cu piersica sau asa ceva... eu am unul foarte prost, care pe deasupra si miroase urat, si nu are niciun efect. Trebuie cumva dupa ce folosesc autobronzant sa ma expun la soare? Sa-mi spuneti daca se poate si la ce pret ar fi un autobronzant bun, si unde il pot gasi. Funda

Răspuns Câştigător
| AlexandraR a răspuns:

Bună. Eu folosesc Nivea sun touch, e foarte bun, cel puţin pentru mine. Majoritatea produselor ce le folosesc sunt de la Nivea, sunt bune şi ieftine. Nu, nu trebuie să te expui la soare, asta e şi ideea autobronzantului, capeţi o culoare frumoasă fără să te expui la soare.

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Poți încerca cele ce la avon

| BeHappyForMe a răspuns:

Nivea e cel mai bun sau de la elmiplant recomand eu am folosit si am auzit ca si de la Ganier si Herbagen ar fi bune.

| Emeraude a răspuns:

Eu l-am incercat pe acela cu Sun+ sau ceva de genul cu putin timp in urma si mi s-a parut destul de bun din punct de vedere al relatiei calitate-pret happy. Daca vrei unul cu adevarat bun, iti recomand Dior -Eclat Naturel, nu m-am mai bucurat asa de mult de un autobronzant ca de acesta!

| LoveUbutUdontCare explică:

Am inteles ca nu sunt bune cele de la Avon...ati incercat voi?