| byby_7642 a întrebat:

Ce benzi de ceara sunt bune? dar nu foarte scumpe happy

9 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Eu mi-am luat veet cu ceara rece 20 lei da nu sunt foarte bune nu trage toate firele de par e mai buna ceara calda

| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin
Veet sunt foarte bune.si nu sunt foarte scumpehappy
sau farmecbig grin

| MeGhosta a răspuns:

Veet cred eu big grin

| Abcfunny a răspuns:

Iti recomand veet

| Anileda a răspuns:

Veet sunt foarte bune.

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Farmec.eu numai asa folosesc.big grin 7. 5 lei.

| LauraGush a răspuns:

Mai bine du-te la cosmetica si epileaza-te calumea ca e 15 lei pana la genunci si 30 lei pana sus :p

| Anonim_5618 a răspuns:

rolling eyes. farmec 7, 5 lei. cu 7 benzi. asa gaesti la kauflandlaughing...
ca la magazine e 3 lei o bandastraight face

(benzi mari)

| Inna_3065 a răspuns:

Eu folosesc de la veet si sunt foarte bunehappy si nu sunt foarte scumpe cam 20 lei cutia ca 10 buc duble(de corp). cutia mai contine si doua servetele Perfect Finish.happy