| anonim_4396 a întrebat:

Ce blugi se poarta in 2009?

12 răspunsuri:
| Corinne a răspuns:

Eu stiam ca cei evazati...si cei cu talia inalta. straight face
mie una nu`mi plac cei evazati
eu port blugii gen sckini. ii pot purta atat la pantofi sport cat si pantofi decupati cu toc inalt si nu numai.
totul e sa-ti vina bine si sa-ti placawinking

| iulia_5454 a răspuns:

Cei care se potrivesc siluetei tale(degeaba se poarta blugii skinny daca tu ai fundul mare si nu te avantajeaza)

| Gabystelistu95 a răspuns:

Da chiar, blugii taiati sunt la modawinking

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Eu consider ca blugii taiati sunt ft la moda.

| pam_pam a răspuns:

Se poarta pantalonii (blugii) conici, sau "pana", au revenit si cei drepti sau evazati, dar evazati incepand de la talie, nu de la genunchi. Au aparut chiar si niste colanti care arata exact ca blugii- nu poti face diferenta, sunt foarte tari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:jvjxFeBd6rkJ:fashiongossipgirls.blogspot.com/2009/09/blugi-tur-lasat-model-superb-noi-180.html+modele+noi+de+blugi+2009&cd=4&hl=ro&ct=clnk&gl=ro
http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:5wXYkED0VoEJ:forum.computergames.ro/115-incaltaminte-haine-articole-sportive/449456-vand-blugi-levis-originali-diverse-modele-accept-schimburi.html+modele+noi+de+blugi+2009&cd=9&hl=ro&ct=clnk&gl=ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie`mi placa blugii stil pana/gri, albastrii, negri, albi, pana sa fie!

Si se poarta si astiaoh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.femeia.ro/......5-0-18.jpg
mi se par super!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu turu lasathappy

| oAddictedToYoux a răspuns:

Aia stramti pe picior happy iubesc moda:X:X

| ruxy_3311 a răspuns:

Pai.blugii evazati, cred ca si cu tur...skinny.ce te avantajeaza.big grin