| aLina_5345 a întrebat:

Ce cadou ai putea sa faci unui barbat, mai bine zis lui tata? Va rogg pareri, dauu funda

9 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Alina.Te sfătuiesc să încerci să iei ceva electronic, părinţii noştri sunt foarte încântaţi dacă încercăm să-i integrăm şi pe ei în lumea tehnologiei şi de aceea îţi recomand să alegi ceva în genul unui breloc ramă foto, unde poate să vă poarte în gând peste tot foarte uşor: http://profitshare.emag.ro/....../click.php că aici ai şi livrare gratuită la orice produs. Sper să-ţi fi fost de folos, îţi urez o zi bună şi la mulţi ani tatălui.

| X a răspuns:

Pai cam orice vine de la fica lui il va face fericit dar oricum niste ide ar fi : o camasa,o bluza,o geaca,un parfum,un set de ras (lotiune, crema, deodorant)un vin le combini si tu si iese cevahappy

| qMisaki a răspuns:

Da-i ce simte inima ta... sugestii : ceas, flori, o camasa, o sticla cu vin veritabil sau ceva de genu asta ( vezi ca costa cam 50 lei ), Gilette, un film catre stii ca ii place, sau fa-i o petrekere : inchiriaza un film, ia floricele, si stai pe canapea cu tata tau si va uitati la film, sau daca vrei poti sa ii iei o poza inramata cu familia sau cu tine si tata tau. fundita?

| fotomatic a răspuns:

Cel mai mare impact l-ar avea o cana personalizata sau un mousepad cu o fotografie si un mesaj. Uite aici: www.epersonalizari.ro

| Jessica a răspuns:

Daca fumeaza ai putea sa ii iei un pachet de tigari.
Uite aici inca cateva idei: o cravata (nu e foarte scumpa), un incaltator de pantofi, o palarie, o bratara...
Depinde de preferintele lui. De exemplu poti sa ii cumperi cercei daca poarta sau are gaura. Sunt multe situatii.
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai potrivit ar fi un ceas si ca sa fie unul bun si frumos poti sa pui bani cu mama ta.
Sau daca nu o bratara sau un lant, daca poarta, din argint, dar bratara ar veni mai bine.
si bineinteles poate fi o camasa, un parfum...

| Anita20Peace a răspuns:

O undita de pescuit.laughing

| consiliervacante a răspuns:

Depinde si ce gen e, ce-i place, ce personalitate... Depinde si de bugetul pe care-l ai. Cateva sugestii generale: o cravata deosebita, un portofel de piele, un ceas de mana, un pulover/camasa, o carte frumos legata, pe care stii ca si-ar dori-o. Ar fi frumos sa-i oferi si un cadou personalizat, cu un mesaj, de ex. o cana de cafea cu mesajul "Pentru cel mai simpatic tatic", un tricou, un mousepad personalizat cu o poza din vacantele voastre etc.
Daca ai ceva talent, poti sa creezi ceva cu mana ta, ar fi un cadou simbolic insa cu semnificatie, de ex. un colaj cu poze de familie.

| Anonim_8036 a răspuns:

Un ceas ar fi cel mai potrivit, sau, o rama foto digitala (asta daca ai un buget de 200 de leilaughing).Si daca nu ii iei o cravata mai deosebita sau o bautura mai scumpa.