| RAY a întrebat:

Ce cadou faci iubitei tale?

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Cu ce ocazie? Contează. nu?

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Nu e luna iubiri?

| LordCristobal a răspuns:

Nu am iubita si nu fac cadou la nimeni de sex feminin.
Dar daca as avea sa zicem in felul urmator:o cutie.de bomboane,buchet de flori, jucariende plus simpatica, o ciocolata, o feliciatare, o caciulita colorata.

| carevaescu a răspuns:

Pai evident nu are de gand sa te ajute, daca răspunsul e "vb cu Iohannis". Nu are legătură președintele unei tari cu locurile de muncă in alte tari. E absurd.

Ai doua optiuni, ori gasesti un alt loc unde poti locui, ori iti largesti aria de cautare de la distanta sau ducandu-te direct acolo. Daca te duci direct, ai optiunea sa gasesti un airbnb pentru o luna, cat iti cauti un job apoi o chirie. Daca esti de unul singur, poti gasi o camera într-o casa sau într-un apartament - asa ar fi mai ieftin, mai rapid, dar mai inconvenient.