| Aigan a întrebat:

Ce credeti ca merge cel mai bine la niste blugi stramti?

Răspuns Câştigător
| Cleona a răspuns:

Un tricou mai decoltat, de o culoare aprinsa cum ar fi albastru sau verde, mov, rosu, galben...

8 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Un tricou mai larg parul intr-un coc lejer cercei punct multe bratari bascheti in care ai bagat blugi cateva lanturi o geanta de postas si niste ochelari de soare

| Cretaker a răspuns:

Niste boxeri si mai stramti

| zapacel a răspuns:

O camasa lunga(daca vrei sa fii eleganta) sau un tricou tot lung cu o curea neagra si bine accesorizat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intotdeauana cand alegem ca o piesa vestimentara sa fie mai stramta dibn start cealalta va fi larga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://lucrusoarelil.blogspot.com/

Poti sa-ti iei o camasa inflorata.Merge foarte bine.Sau cu un sacou negru sau de culoare neutra. Daca vrei sa vorbim... l_lil93@yahoo.com

| biancapfff a răspuns:

Http://rochiipantofisivintage.blogspot.ro
postari noi (aproape) zilnic!
te astept cu drag!
:*