| meme_9319 a întrebat:

Ce faci la o consultatie sa vada daca i scolioza si daca iti pune corset? te dezbraca de tot?

6 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Pai poti ramane in bustiera/sutien sau iti poate ridica bluza decat.depinde

| darrio2007 a răspuns:

Nu te supara dar scolioza este o afectiune a coloanei vertebrale. Tu ce ai vrea sa se uite in gat, la amigdale? Este normal sa te dezbraci.

| chupachups1234 a răspuns:

Poate scapi doar cu tricoul jos. Si mie la 20 de grade mi-a dat corset. sad

| AlinnutSsa a răspuns:

Pe mine m-a lasat numai in chiloti blushing si mai erau si niste studenti [barbati :O]

Succeswave

| izvordemunte a răspuns:

Da. Dar depinde ce intelegi prin "de tot". Vei fi la bustul gol. Eventual bustiera/sutien ( in cel mai bun caz).

| ZeRo_1970 a răspuns:

Nu te speria...
1:Nu are legatura cu cumparaturilestraight face
2:Te dezbraca in chilotii probabil si de sutien daca esti fatahee hee
Te pune sa mergi si apoi iti verifica reflexele
Daca ai peste 15 grade iti va pune corsetbig grin