| ilinc a întrebat:

Ce ghiozdan imi recomandati pentru clasa a 7-a si pentru fete?
as vrea sa nu fie nici prea simplu, dar nici prea impopotonat.
funda

Răspuns Câştigător
| Jessica99 a răspuns:

Http://www.ebay.com/......1319157034
uita-te pe sitte-ul ast, ghiozdanul e awesome.
Funda¿:)

3 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Mie acesta http://bit.ly/1lmTYaD imi place foarte mult

| DiaconescuLarisa a răspuns:

Pai eu zic sa nu-ti iei un rucsac, deoarece in clasa a7-a incepe perioada in care conteaza din ce in ce mai mult cu ce te imbraci. Daca ar fi sa-ti dau un sfat ti-as zice sa-ti iei un ghiozdan pe o parte, adica geanta, dar nu dintr-alea care poarta fetele la plimbare. Totusi mergi la scoala. Dar ce mai bine alege ceea ce consideri tu ca e frumos. happy