| RAY a întrebat:

Ce parere aveti de magazinele din mall de haine? Ce magazin ati recomanda?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de: bugetul pe care il ai, depinde de varsta pe care o ai, si mai depinde si de stilul de haine care-ti place.
Cum nu stim nimic despre tine, nu avem cum sa-ti dam sfaturi corecte.

| AFR81 a răspuns:

La toate gasesti produse ok ca si pret. Trebuie doar sa cauti. Eu prefer sa-mi cumpar haine de la Intersport, Sport Vision, Hervis, Bershka, Zara, Takko si C&A.

| RAY explică (pentru AFR81):

Gasesti pe naiba, blugi cumparati sau decolorat dupa 2 spalari, tricoul asa zis bumbac e polistern

| AFR81 a răspuns (pentru RAY):

Bumbacul se simte la mana. Pe langa asta, mai poti sa si probezi tricoul. Daca nu erai multumit de material, nu trebuia sa cumperi. Legat de blugi, daca ai respectat conditiile de spalare, atunci cine stie, ai avut ghinion, ai nimerit prost. Nu inseamna ca toate sunt asa. Mi-am cumparat zeci de lucruri de la magazinele din mall si au fost de foarte mare calitate.

| RAY explică (pentru AFR81):

De la care magazin?

| Andreeauta a răspuns:

H&M, C&A, Berskha, New Yorker,