| missdeny a întrebat:

Ce se poarta vara asta?
Funda

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Intrebarea asta s-a pus de cel putin 10.000 de ori. dar daca tot stai pe net, iti este asa greu sa dai si tu un search pe google...scrie si tu ce se poarta vara asta si o sa iti apara acolo o mie de site-uri! Ca cei care o sa iti raspunda de unde crezi ca o sa-ti raspunda? Dar nu va duce capul deloc, platiti netul degeaba!

| BRG a răspuns:

Tocuri cui.

| Gabriela100 a răspuns:

Http://farm5.static.flickr.com/4061/4286245236_26981dbdbb.jpg Imprimeuri florale, animal print, bluze largi in special maieuri, pantaloni scurti, culori stridente in special culoarea asta: http://hainutevintage.files.wordpress.com/2010/01/poze-noi-015.jpg. :*

| Jacob27 a răspuns:

Se poarta hainelaughing.