| TheWorstNightmare a întrebat:

Ce se poarta vara asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2011 se poarta culorile care amintesc de puritate. In general hainele trebuie sa fie uni, nuantele osciland intre alb, bej, roz pal, bleu deschis.

alb, bej, roz pal, bleu deschis

In 2011 moda nu mai vorbeste despre femeia exploziva, asa cum s-a intamplat in anii precedenti, ci, din contra, este vorba despre o femeie naturala, putin naiva si, mai ales, foarte feminina.

Rochii

rochii 2011

Ei bine, in 2011 se poarta rochiile. Dupa cum ziceam anul 2011 aduce o moda care pune in evidenta feminitatea. Rochiile trebuie sa fie din materiale cat mai fluide, care sa curga efectiv pe corp si sa puna in evidenta formele femeii. Rochiile la moda in 2011 sunt sexy, dar nu vulgare. Cu cat acopera mai mult cu atat incita mai mult. In general este vorba de rochii lungi pana in pamant. Daca optati totusi pentru rochii mini, atunci nu faceti compromis. In acest caz rochiile trebuie sa fie foarte scurte si mulate pe corp, in niciun caz nu se mai poarta clos, sarafane etc.
Si dungi! Dungi! Dungi! :*
Sper ca te-am ajutat. Fundy?

3 răspunsuri:
| CodrutM a răspuns:

Haine. Cu cat mai subtiri si mai putine cu atat mai bine. Pentru mine. Fac si rime. Vreau o funda de la tine. Hahaha.

| selenahermy a răspuns:

Haine big grin

| selenahermy a răspuns:

Haine (la moda) big grin