| Kokolina a întrebat:

Ce se poarta vara asta?

Răspuns Câştigător
| Bella_8285 a răspuns:

Buna ionik. Siluetele anului 2009 se contureaza sub noile rochii de vara. Profilul rochiilor din vara aceasta devine amplu la nivelul umerilor si fustei. Dintre cele mai putin formale fac parte rochiile A-line sau chimono, care pot fi purtate si in combinatie cu pantaloni. Rochiile cu un umar asimetric se pot purta la ocazii speciale, in special seara. Vara 2009 aduce o sumedenie de tipuri de rochii, modele ce pot fi cu usurinta adaptate oricaror situatii sau siluete. Unul din stiluri ar putea fi cel...

18 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

In vara aceasta se poarta:
- Rochia tip baby-doll
- Bulinele sau dungile (albe si albastre, tipice marinarilor)
- Nuantele pale
- Talpa groasa si tocurile inalte
- Dantela (Top de dantela, tricou de dantela, rochie de dantela)
- Gentile foarte mari sau minuscule
- Pantalonii lungi, trei sferturi, dar mai alesc scurti
- Pantalonii drepti, conici sau evazati
- Curelele mari si late

| Silvia a răspuns:

Poi ce poarta ce imi sta mie bine smug happy

in cazul tau, tie big grin

Bye

| Diav0la a răspuns:

Vara asta se poarta nudul, in casa laughing ca afara ii canicula tongue

| bibitza a răspuns:

Ce iti sta binewinking

| Moneyandfame a răspuns:

Haine?!

Răspuns utilizator avertizat
| ingerash_1766 a răspuns:

Cumparati revista JOY, intotdeauna e inaintea modei cu vreo 2, 3 luni.eu o cumpar de vreo 5 ani si sunt multzumita

| Elena321 a răspuns:

Buna. Vara aceasta se poarta hainele care iti plac si in care te simti cel mai bine. Dar daca vrei sa stii ce se poarta intra pe www.divahair.ro si o sa gasesti acolo linkuri, site-uri si altele... despre:
Moda, baieti, frumusete, sanatate etc... Multumesc ca m-ai ascultat.;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
In materie de ce? Haine, culori, bijuterii, masini, coafuri, etc.
Haine: de bumbac, in, matase.
Culori: cele deschise.
Bijuterii: argint, aur, plastic, etc.
Masini: bugetul isi spune cuvantul.
Coafuri: cele potrivite fiecarui tip de fata.
Si multe altele.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nud.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca haine. Nu asa le zice la alea de-ti acopera trupul? De ce nu stii, vara trecuta ai purtat legume sau vreascuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta orice iti sta bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tunicii, rochite subtiri, pantaloni scurti, maieuri. [ nuante : gri, roz, blue, verde brotacel, negru, mov, ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L; ca, pod

| BlueDreams a răspuns:

Vara 2009 este vara rochiilor vaporoase cu imprimeuri florale.Asa ca renunta la pantaloni si tricouri si puneti o rochie.Incearca sa te bazezi pe culori ca galben, verde, albastru electric. pupicikiss

| micky a răspuns:

In materie de culori, albastrul electric

| sexygirl a răspuns:

Dupa cate am vazut prin reviste si pe net...se poarta imbracamintea imflorata!
depinde acum ce iti place ...si bineinteles cu ce iti sta binewinking... dar mai bine te imbraci cu ce preferi. cel mai important e sa iti stea cool, nupwinking?

| darya a răspuns:

Din cate am citi in vara asta se poarta haine in albastru electric... Rece