| qieiqpalz a întrebat:

Ce se poate intampla daca comand de pe net ceva (prin posta adica sa il ridic personal de la posta) si nu il mai vreau /nu il mai iau?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu se intampla. Ignori avizul si posta il returneaza expeditorului.

| qieiqpalz explică (pentru anonim_4396):

Pai da dar am lasat acolo datele mele.

| gothicbat a răspuns:

Îți va lua foc bradul de crăciun și va arde cu cadouri cu tot.

| qieiqpalz explică (pentru gothicbat):

Si mos craciun nu va mai veni la mine?

| DanielCD a răspuns:

Evident ca nimic! DAR, asuma-ti "eroarea"; il ridici si il returnezi; adica firma trebuie sa suporte transportul tau(tur-retur), e corect? nu!

| qieiqpalz explică (pentru DanielCD):

Neee lasa l acolo.

| BlondaBlondii a răspuns:

Dupa o perioada (2 saptamani cred) coletul se returneaza expeditorului.

| Ruxi942 a răspuns:

Se returneaza produsul, dar data viitoare te vor pune sa comanzi doar cu cardul. http://mallcopii.ro/ are haine copii, imbracaminte copii, jucarii in cazul in care te intereseaza si sunt de incredere.

| Margareta911 a răspuns:

Pai eu am comandat ceva si nu il mai voiam asa ca nu l-am ridicat si nu s-a intamplat nimic cred ca poti sa il lasi dar nu sunt prea sigura daca il poti lasa acolo