| Dreezy a întrebat:

Cine imi poate lasa niste link-uri de unde imi pot cumpara adidasi supra DIN ROMANIA plss?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Salut eu mi-am luat de aici:
http://haineadidasi.ro/

| ƒαηтαѕу a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Hey site este super, ti-ai comandat si ai fost multumit? Ii poti returna in caz de ceva? Sunt originali?

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru ƒαηтαѕу):

HEY,sunt extrem de multumit de produs, sunt 100% originali iar da ii poti returna in caz de ceva.Iti recomand cu cea mai mare placere, totul a decurs foarte bine....doar ca dureaza aproximativ 2 saptamani de cand faci comanda pana ce o sa ii ai. Daca mai vrei si alte detalii nu ezita sa ma contactezi.

| ƒαηтαѕу a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Okay pentru ca voiam sa imi iau de pe Okazii si am auzit ca iei teapa si nu poti returna dar mersi mult!

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru ƒαηтαѕу):

Nu lua de pe ocazii...asa am vrut sa fac si eu...iei teapa.E mult mai ok sa cumperi de pe un site de specialitate cum e acesta.Ai garantia returnarii daca nu iti convine produsul si primesti exact ceea ce comanzi.Cu multa placere.

| velicue a răspuns:

Salut!
Iti recomand http://www.teesch.ro/catalog/brand/supra-167792~pg2
Au si supra low top cat si high top, au si tenisi au si ghete.Si modelele sunt originale, in conditiile in care multe site-uri din Romania vand fake-uri.Iti mai recomand brud.ro, mycloset, b-mall si olliegangshop.
Fereste-te de urbanshoes.ro si hainesiadidasi.ro
daca vrei sa iti cumperi din afara iti recomand cu totata caldura pickyourshoes.com