| georgiana952 a întrebat:

Hei! Stiti cumva de unde pot cumpara adidasi Supra de oriunde din Romania? Dar originalihappy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe internet, daca nu sunt in magazinele din orasul tau.

| Peter28 a răspuns:

Original nu gasesti in Romania decat foarte scump. Iti sugerez sa incerci sa incerci cumparatul online.

| velicue a răspuns:

Salut!
Gasesti destule site-uri romanesti care vand incaltaminte Supra, dar nu toate vand originale.
Eu iti recomand http://www.teesch.ro/catalog/brand/supra-167792~pg2
Ar fi cea mai buna alegere pentru ca produsele sunt originale dar sunt si ceva mai ieftine.Au si supra low top cat si high top, au si tenisi au si ghete.Si modelele sunt originale, in conditiile in care multe site-uri din Romania vand fake-uri.Iti mai recomand brud.ro, mycloset, b-mall si olliegangshop.
Fereste-te de urbanshoes.ro si hainesiadidasi.ro

| Oss_Eric_1994 a răspuns:

Https://olliegangshop.ro/brand/supra/
http://www.u-man.ro/shoes/tenisi/filtru-gen:baieti-brand:supra

100% Originali, eu doar de pe siteurile astea imi cumpar adidasi.