| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca negrul la rochie este potrivit pentru un botez?

Răspuns Câştigător
| AleShHa a răspuns:

Da...
Daca rochia e simpla ii poti pune un acesoriu cum ar fi.
O curea alba mai mare sau. o esarfa legatha de braubig grin

4 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Negrul este bun oriunde si se potriveste cu orice.

| Genuitoarea a răspuns:

Normal ca nu. Eu nu sunt de acord cu rochiile inchise la culoare la o petrecere, botezul este un prilej de bucurie, distraktie, dc negru? Negrul este o culoare eleganta dar incearca alt ceva.Incearca o rochie Bleo.Albastra.sau ceva roz. :d Eu as prefera bleo.albastra :* sper ca te'am ajutat:X sper sa te distrezi si sa traiaska botezatulll. funditzz?big grin

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Depinde... daca iti place poti sa il iei
eu as recomanda culori mai calde, alb, ceva care sa inveleseaca atmosfera ca doar mergi la un botez nu la inmormantarebig grin

| justsmile_1748 a răspuns:

Da, daca vrei sa te duci sa ingropi copilul merge happy