| DejeuStefania123 a întrebat:

Cum e la moda anul acesta..sa port haine asortate sau toate culorile?

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Oricand este preferabil sa le asortezi. Poti folosi si mai multe culori dar sa se potriveasca intre ele altfel poti semana cu un pom de Craciun.

| DianaTene a răspuns:

Buna!
Culorile puternice se poarta toamna aceasta gen rosu, albastru merge si ceva clasic gen negru, alb culori care nu se demodeaza niciodata iti recomand un website cu lucruri frumoase www.fashion4u.ro

| DejeuStefania123 explică (pentru DianaTene):

Da dar ma refer ca de exemplu am duc la scoala cum e la mosa sa ma imbrac toata o culoare sau 2......sau sa ma imbrac toate culorile