| Anya_1437 a întrebat:

Cum pot sa ma machez cand merg cu uratul? Vreau ceva natural la ochi(ochii caprui-verzui)si la buze un sfat? Si cum sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| 김남길 a răspuns:

Buna. Sincer nu prea sunt pentru raspunsul lui PhotoIsMyLifeSpuneCrăciunFericitTpu sincer mi se pare totusi un raspuns dar nu poti sa propui cuiva niste tinute luate de pe net pentru ca poate acea persoana nu are exact acele haine. La imbracaminte ai putea sa optezi pe ceva simplu nu prea provocator, ceva lejer in care sa te simti bine. Machiajul propus de PhotoIsMyLifeSpuneCrăciunFericitTpu este exact la ce ma gandeam si eu, chiar daca este un machiaj de vara pentru ca are ceva tente de bronz dar este ok pentru orice ocazie. Sper din suflet ca ideile noastre ale mele si ale lui PhotoIsMyLifeSpuneCrăciunFericitTpu sa iti fie de folos.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !