| BiancaGeorgiana8 a întrebat:

Dacă am făcut o comandă pe eMAG astăzi iar la ora 15 statusul comenzii era comandă expediată va ajunge mâine sau luni având în vedere că transportul se face prin curier rapid?

2 răspunsuri:
| IuliaTeodora98 a răspuns:

De obicei, mie imi ajungea in urmatoarea zi. chiar daca e sambata, sunt 90% sa-ti ajunga maine

| androidname a răspuns:

Iti apare comanda expediate deoarece acestia cei de la eMAG au depus pachetul tau la curier, iar de obicei il primesti cam la 2-3 zile lucaratoare