Întrebare recomandată | Mockingjay a întrebat:

Salut tuturor! Cei care au mai cumparat bilete de pe myticket.ro, imi pot spune ce inseamna statusul "comanda validata"? Adica comanda e in curs de pregatire pentru expediere, e expediata deja sau atunci cand va fi expediata statusul comenzii va fi schimbat? Multumesc pentru timpul acordat happy

Răspuns Câştigător
| PisicutzaCenusie a răspuns:

"Comanda validata " inseamna ca a acceptat ce ai cerut.Nuti face griji nu s-a intamplat nimic. Distractie mare la concert! funda?love struck

| Mockingjay explică (pentru PisicutzaCenusie):

Mersi mult de ajutor, am sa iti dau funda tie pentru ca mi-ai cerut asta cu ardoare (adica, inimioara) laughing De fapt mi-am luat bilete pentru weekendul Comic-Con din martie, dar mersi, ma voi distra.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Comanda validata=comanda acceptata.Adica asteapta ca vine.

| aly1alyca a răspuns:

Va veni in curand

| PeleuMirunaNicoleta a răspuns:

Asta inseamna ca, comanda pe care ai facot-o este in curs de prgatire pentru expediere si va sosi in 2-3 sau 4 zile lucratoarehappyFunda?

| Chic a răspuns:

E expediata deja