| Serad a întrebat:

Daca comand ceva de pe eMAG si am scris numarul gresit si nu raspund ce se intampla?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adio comanda. Faci scoală online?

| Serad explică (pentru darrio2007):

Nu fac fizic dar vreau sa stiu daca pierd doar comanda sau trebuie sa platesc ceva?

| Serad explică (pentru darrio2007):

Am incercat sa sun la eMAG cu ambele numere si raspunde robotul de asta am intrebat aici

| darrio2007 a răspuns (pentru Serad):

Nu prea iti place nici fizic. Ai fi pus o virgula dupa „Nu".
Nu platesti nimic dar nu vei putea raspunde la telefon cand te suna curierul. Deci, e posibil sa nu iti mai vina comanda. Va returna coletul.

| darrio2007 a răspuns (pentru Serad):

Si ce spune robotul? Poate ca era vreo varianta si pentru cazul expus de tine. „Pentru situatia de (ex), apasati tasta 1".

| Lukasssz a răspuns:

Nu iti mai vine comanda.

| Serad explică (pentru Lukasssz):

Decat asta sau mai trebuie sa platesc ceva sau sa fac ceva?