| mariaWoW a întrebat:

Daca comand niste produse de pe ELF sa zicem, cat costa transportul?

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Depinde ce comanzi si unde locuiesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Cand comanzi scrie acolo!
Nu are cum sa nu scrie
!

Depinde de localitatea unde stai si ce tip de transport preferi (curier, posta)
pa-pa

| Almássy a răspuns:

1 leu/kilometru. Happy new year si tot ce iti doresti in 2013!

| Amfitria a răspuns:

10 km din cate stiu, dar zic sa te uiti pe preturile lor

| Deyaforyou a răspuns:

Pai,depinde in ce oras stai, care e distanta dintre magazinul de livrare si casa ta(km.) De obicei se taxeaza la kilometru. (1 leu-7lei km ) Variaza preturile.
Dar, pe tipurile acestea de site s`arputea sa iti arate i transportul. (Plata Totala).
Happy Neew Year!

| Bucur_Valentina_1994 a răspuns:

Prin posta, transportul e in jur de 8-10 lei. gasesti oricum pe site exact.