| tOrch a întrebat:

Daca vreau sa trimit un colet voi primi folie cu bule de la serviciul de curierat sau va trebui eu sa caut aceste lucruri?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu împachetezi tot de acasă, ei doar pun eticheta cu destinataru și awb

| sierra1 a răspuns:

Plicuri căptușite cu așa ceva, au unii dinrte ei, doar cere-le!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie tu sa ai

| mihai69 a răspuns:

Coletul îl faci tu acasă cu materialele tale.
Serviciul de curierat nu se ocupă de ambalare - doar de transport și livrare.

| neludana2000 a răspuns:

Iti cumperi, ei nu ridica pachete decat ambalate, si foarte bine sigilate care nu se esfoliaza, sau desprinde la manevrare.