| ştrumf_8528 a întrebat:

Dati`mi va rog o idee : ce as putea sa-i cumpar mamei mele de Mos Nicolae? >8-

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu conteaza ce ii iei, poti sa ii iei o bluza, un parfum sau orice altceva crezi tu ca ii place. Banuiesc, ii stii gusturile. Da-i pe langa cadou si o felicitare in care sa ii arati cat de mult tii la ea sau poti face chiar acel cadou personalizat :,, Te iubesc mama " sau,, Esti cea mai buna mama", etc

| antonia09 a răspuns:

Orice cadou i-ai cumpara atata timp cat e daruit din dragoste va fi acceptat.
Idei sunt multe, pe langa cele mentionate de Mumoasa poti sa ii oferi mamei tale:
-un set de cericei
-un lantisor de aur alb cu initiala numelui ei
-o carte
-un set creme de corp
- abonament la un salon de comestica, pentru a o ajuta sa se mentina frumoasa tot timpul.
Sper sa iti fi fost de folos. Cu bine si LA MULTI ANI! ROMANIA.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai daca ai cativa banuti pusi deoparte poti sa ii cumperi ceva frumoslove struck
-O bluzita
-Un set se parfum
-O geantalove struck
-O trusa de machiaj
Sau poti sa ii iei un set de farfuri...sau paharewinking

| medex3 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema. Nu uita ca noaptea sa ii pui cadoul in pantofi etc.etc... Eu am cumparat : O trusa de machiaj+Un set de pahare pe care eu le urasc dar lu'maama ii plac la nebunie + O cutie de bomboane milka cu o lumanare parfumata big grin Ma dus cam la 80 de lei. Dar merita!

| zuzi a răspuns:

Ii poti cumpara un obiect decorativ special de craciun...in forma de mos, bradut, ren...etc

| AleB a răspuns:

Orice. Ea va aprecia gestul facut de tine din toata inimatongue.

| Emily22 a răspuns:

Eu cred ca risti putin cu hainele si gentile, nu poti fi niciodata sigura ca ii va placea sau ca ii va veni ceva. Doar suntem femei. Azi ne place, maine nu. Cauta sa ii iei ceva care sa reflecte dragostea ta pentru ea, ceva care sa ii aminteasca mereu de tine, oriunde ai fi plecata. Fotografiile sunt banale pentru unii, poate, dar stii vorba aceea - o fotografie face cat 1000 de cuvinte. O fotografie cu voi doua, asta daca nu are deja, desigur, o felicitare cu cateva randuri scrise din suflet, o ciocolata/niste bomboane sa o indulcesti in dimineata aceea si cam atat.