| CRISTINA9090 a întrebat:

Dati-mi va rog un site unde gasesc bratari cu margele colorate cum ar fi astea...http://2.bp.blogspot.com/......re+149.jpg cum as asteaplis imi plac mult si nu le pot cumpara pentru ca sunt vandute ajutati-ma va rog... dau funditzzaa

5 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

Daca vrei eu pot sa te ajut, sau macar sa incerc sa te ajut! Eu fac bijuterii handmade, deocamdata nu am pe blogul meu astfel de bijuterii, dar le pot face la cerere!;) www.angelahaq.blogspot.com See u!;)

| chupachups1234 a răspuns:

Ce frumoase suunt... crying

| ..somebody.. a răspuns:

Http://www.accesorii.net/ doar p asta il stiu... appzeenath m-am uitat pe blogul tau si para f interesant cee ce faci.imi plac bijuteriile facute de tine. incearca sa iti faci mai multa publicitate;)

| jana_2486 a răspuns:

Ai incercat pe okazii.ro?

| crissu_5585 a răspuns:

Fina mea si'a luat exact la fel pe roz happy din Eforie Nord happy