| Mwhahahaa a întrebat:

De unde din sectorul 1 Bucuresti pot cumpara skateri pentru fete marimea 30 sau 31? Pana in 200 de lei. Multumesc!:*

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Conform dictionarelor pe care le-am consultat, skater=patinator. deci, o persoana.
Din cate stiu, sclavia s-a abolit de mult. Nici macar un gigolo de centura nu gasesti cu 200 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauta pe americaskate dar 30-31 nu cred ca gasesti eu am 36 si is numai de la 36 in sus rar gasesti si un 35