| OKay a întrebat:

De unde pot cumpara skateri de fete (din mall, preferabil afi si ce magazin) ieftini pana in 200 (2 min)? FUNDataAA! big hug :*

4 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Eu am fost in afi duminica trecuta si n-am vazut skateri frumosi,erau cateva modele la deichmann dar pentru baieti, dar poti incerca in IDM, de acolo si i-a luat o prietena de-a mea si a dat 80 de lei. :* au modele foarte frumoase dar trebuie sa ai rabdare si sa cauti.multa bafta la cumparaturi!

| Limo a răspuns:

Ok. In primul rand nu mai ziceti skateri. E penibil [ skate shoes e cel mai bine. pentru ca skateri sunt aia care MERG pe skate ]. 2. Pai sunt destul de multe firme de skate accesibile.

1. America Skate. Au modele interesante la care poti adauga niste sireturi si mai cool tot din gama lor de produse. Au magazine in IDM, Iris Shopping Center si Unirea Shopping center. Pe net au postate modele destul de uratele.insa la fata locului sunt modele mai interesante.si ai de unde sa alegi Site http://shop.americaskate.ro/.

2. Mai exista firmele " de fite " de skate.care au produse de la 200 lei in sus.dar si de 200 de lei :-? CUm ar fi Vans, Osiris, Globe, etc. Ele se gasesc in SuperSport [ unirea ] si in Humanic [ asta cred ca e in majoritatea mall'urilor ]

3. In perioada asta este deschis in Fabrica [strada 11 iunie, nr 50 ] Most Wanted Outlet. In magazin vei putea gasi cele mai cele mai cunoscute branduri Fallen, Lakai, Dvs, Vox, Vans, Dc, Es, Etnies, Emerica, Converse, Nike, Pointer, Carhartt, Obey, Dickies, Nikita, Matix, Independent, Spitfire, Santa Cruz, Boxfresh, Satori, Mdgn, Zero., ystery, Slave, Girl, Chocolate, Real, Krooked, Baker, Deathwish, Thunder, Shakejunt, Toy Machine, Antihero, Split, Norcal, New Era, Montana Colors din colectii pentru toate anotimpurile. Preturile sunt accesibile. Gen 100 lei pentru o pereche de shoe'zi.

4. Mai poti gasi aceleasi firme si in Ollie gang shop [http://shop.ollie.ro/ ] [ pe Lipscani parca:-? ] si Boarder's [ pe langa cismigiu ]

| OKay explică (pentru Limo):

Am zis bine ce'am zis... vreau skateri pentru ca ma dau pe skate... oricum mersi pentru raspuns

| Rephres_RaMo_1997 a răspuns:

Poti lua de la America Skate la Unirea Shopping Center, etaj 3, corp central. Eu de acolo mi-am luat si are si la 100leiwinking :*