| ka2 a întrebat:

De unde pot sa-mi iau costum pentru nunta? (in afara de alb si negru, si tata si fiul)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Incearca la magazinele Adam's (Secuiana).

eileen
| eileen a răspuns:

Daca stai in Bucuresti incearca la Piazza Italia Mall Baneasa, au costume foarte dragute si la preturi mai mult decat acceptabile. De asemenea, in Unirii, la etajul 2 gasesti o groaza de magazine cu costume.

| Wtf9000 a răspuns:

De la magazin.

| ka2 explică:

Daca nu aveti de gand sa raspundeti serios... de ce o mai faceti? sa va apara numele peste tot aiurea? pentru clau7878... cu toate ca se pare ca ai un 31 ani, nu cred ca ai trecut prin asta. Stiu ca din magazin, dar ideea era sa aflu un nume de firma. Costumele pentru nunti nu sunt asa usor de gasit. O sa vezi! sau poate tu-l alegi din primul magazin, e problema ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la magazin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuza-ma ka2
nu am decat 19 ani
succes sa gasesti ceva ce sa ti se potriveascawinking