| alexa007 a întrebat:

stiti pe undeva prin Bucuresti inele din alea care se schimba culoarea in functie de stare?big grin

Răspuns Câştigător
| Neylin a răspuns:

Am si eu un astfel de inel, dar nu sunt din bucuresti. Se gasesc la targuri populare (cauti la diverse standuri) - eu de acolo l-am luat pe al meu, doar ca iti murdareste putin degetul...incearca sa il dai cu lac de unghii transparent pe partea care intra in contact cu pielea.

2 răspunsuri:
| IlKvK a răspuns:

Stii, nu cred ca sunt inele care isi schimba culoarea funtie de stare. Am avut si eu. De fapt, cred ca isi schimba culoarea in functie de temperatura. Cand il pui pe deget este verde, cand il pori, albastru, iar cand il scoti, dupa un timp se face negru. Nu sunt din Bucuresti, dar cred ca poti gasi la magazinele unde se vand inele.
Succes!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am castigat unu in bilutele alea de tree sa bagi 2 fise de 50 bani big grinlaughing