| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo diferenta intre ochelarii de soare de baieti si cei de fete?
Cum arata cei de baieti daca exista vreo diferenta?big grin
Multumesc pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| VirusMan a răspuns:

Pai ar fi o diferenta in primul rand a aspect(daca te uiti la ei trebuie sa-ti dai seama daca sunt de femei sau barbati, sau poate sunt unisex), apoi ti-ai mai da seama daca sunt de femei daca te uiti la altcineva care ii porta, sau poti sa intrebi pe cineva chiar din magazin!

5 răspunsuri:
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Nu e nicio diferenta intre ei. Doar sa dea bine pe fata ta, atat trebuie! Funda?

| Gilca_Madalina_1975 a răspuns:

Se vede foarte bine după aspect, încearcă-i și uită-te la oglindă și îți vei da seama :*

| FlaviuselFlaviusel a răspuns (pentru Gilca_Madalina_1975):

Nu, dar am citit undeva ca daca iti acopera sprancenele sunt de fete iar daca nu, sunt de baieti thinking sau era invers.

| Gilca_Madalina_1975 a răspuns (pentru FlaviuselFlaviusel):

Nu este adevărat.

| FlaviuselFlaviusel a răspuns (pentru Gilca_Madalina_1975):

Mersii pentru raspuns big grin