| anonim_4396 a întrebat:

Eu ma numesc Ioana am 13 ani si deja intru in lumea doamnisoarelor cine vrea sa imi zica ce fel de imbracaminte este cea mai frumoasa si cea mai buna pentru fiecare anotimp? big grin >:"

6 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Elizabet, crezi ca toti au bani ca sa isi schimbe hainele in fiecare luna?

| Paris a răspuns:

Iubitica mea frumoasa, esti o domnisoara, dar o domnisoara micuta. Eu iti recomand sa nu te preocupi foarte tare de imbracaminte. iti recomand sa mergi la scoala, sa inveti, sa mergi la dansuri (ca sa ai un corp frumos dezvoltat) iar apoi cand os a ajungi la liceu o sa ai posibilitatea sa vezi toate hainutele posibile si imposibile si sa alegi tot ce iti doresti. daca totusi esti nerabdatoare, iti recomand sa te imbraci clasic, camasi multe, blugi cizmulite, paltonas si vei fi super. Succes, puiut! :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu aleg imbracamintea eleganta! Este cea mai frumoasa pentru domnisoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai sexi. casa ai succes la baieti.ca ai asteptat atata. 13 ani. o viata de om.la 18 deja esti batrana.grabestete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea incarcata cu mult sclipici.Atentie nu prea strident.

| elizabet a răspuns:

Draga mea moda nu in seamna mereu o ocupati.Iti sugerez sa porti haine noi in fiecare luna si sa porti culorile care se poarta. Tinuta sa fie un faina pentru a arata vip!