| DeeaLove08 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre produsele de la avon si oriflame?
Vreau argumente. fundita

Răspuns Câştigător
| Anya_1437 a răspuns:

Te pot ajuta eu cu cateva informatii!
Eu cumpar de 2 ani de la avon si sunt multumita de produse! Nu poti sa zici ca un sampon Techniques nu e chiar asa de bun! Ba da! numai ca depinde de parul fiecarei peroane.Eu mi-am luat un balsam de par de la Avon Naturals cu mandarine si kiwi si pot sa zic ca sunt foarte multumita de ele si de efectul lor... Sper ca te-am ajutat si poate voi primi Funda?

9 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Produsele sunt bune.la avon produsele sunt mai ieftine si la oriflame sunt mai scumpe pentru ca la oriflame produsele sunt mai bune, mi-am luat luna trecuta un rimel de la avon cu 10 lei e ff bun il dau numai de cateva ori si imi tine genele in sus asa cum vreau eu happy. Eu imi comand acum de la Lady`s cbianca_job@yahoo.com daca vrei si tu sa comanzi.

| Maddu a răspuns:

Sunt reprezentant la amandoua.Si sa stii ca sunt foarte bune. CEl putin eu le folosesc insa trebuie sa stii ce sa cumperi si ce nu.Cred ca sunt mai bunicele cele de la avon imi plac mai mult. dar si de la oriflame sunt ok

| T30D0RA a răspuns:

Oriflame imi place mai mult, mai ales parfumurile si cremele. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat inca cele de la oriflame, dar in schimb cele de la avon sunt foarte bune.De fiecare data imi iau ceva de acolo(parfumuri, luciu de buze...)si rujurile tin mult si sunt f faine culorile. AVON

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost reprezentat la oriflame 2 ani si imi plac foarte mult produsele lor. Insa nici avon nu e mai prejos. Cel putin in materie de make up au niste farduri si luciuri de buze super. De la oriflame imi plac foarte mult fondurile de ten, mai ales giordani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Deennn a răspuns:

Dupa parerea mea Oriflame are cele mai bune parfurmuri. love struck
Imi place mai mult. :d

| DrummerDreams a răspuns:

Cele de la avon (unele) nu imi plac asa de tare. unele parfumee nu is pastreaza mirosul. tine mirosul doar 3 minute dupa ce te dai cu el.sampoanele nu is asa de bune.in schimb la oriflame unmele produse chiar is faine.winking

la avon produsele pentru machiat is faine.

| Al33 a răspuns:

Pai produsele cum ar fi creme si chestii deatea sunt foarte bune avnd in vedere ca folosesc si m`au ajutat foarte mult avand in vedere bijuteriile de la avon mie nu`mi prea plac pentru. ca mi-am luat si s`au ruginit depinde daca acum iti place ceva foarte mult poti sa-ti iei dar sa nu uiti sa ti`l dai jos inainde de dus...:*te pup