| Mihaela_Sirbu_1997 a întrebat:

Funda! Hey ce cadou credeti a as putea sa ii fac bunicii mele cu cat primesc mai repede raspunsul cu atata ofer funda mai repede si apropo ceva ieftin dar dragut mersi.

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Cu totii ne dorim ca sa ne facem fericiti bunicii! Acesteia îi poti oferi atat un buchet de flori cu tipul ei de flori preferate, sau o felicitare facuta de tine in care sa-i multumesti pentru implicarea ei in viata ta alaturi de o imbratisare sincera, ori poti cumpara o cana cu mesajul"cea mai buna bunica", iar daca o cunosti foarte bine, poti sa-i daruiesti ce-i lipseste sau ce obiect i-a placut in copilatie...mai poti achizitiona o diploma tot cu mesajul"cea mai buna bunica". Indiferent de alegerea ta, aceasta iti va aprecia gestul! Meriti"a doua sansa"

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-i o bluza draguta si lejera de vara.
Sau ceva obiect de bijuterie daca poarta.

| Maria1300 a răspuns:

Cel mai bine este sa nu cumperi mare lucru, ex. Un buchet de flori sau ceva ce ii place, dar sa faci ceva din inima ta! Ceva cu multa iubire, va aprecia mult mai mult! 100% va fi mai fericita daca faci o felicitare, portret, o poza de familie in rama decorata de tine, etc. Si apropo, la multi ani bunicii tale!

| Roxy_Racheta_1997 a răspuns:

Ar trebuie sa-i faci o poezie frumoasa, scrisa de tine. Un buchet de flori ( logic) si daca mai vrei si un parfum.

| Mihaela_Sirbu_1997 explică:

Astept mai multe raspunsuri

| MariaCaty a răspuns:

O bratara din margele! Si un buchet de flori!
Funda?

| Danutz_Mateescu_1994 a răspuns:

Ai putea sa ii dai un buchet mare de flori, sa faci la un specialist un tablou cu toata familia sau daca ii place sa gateasca ii poti cumpara un set de tacamuri etc.

| Popescu_Ramona_1988_hUKl a răspuns:

Buna. Pe cadorino.ro ai cateva optiuni de cadouri personalizate! Sper sa-ti fie de folos!

| Lupea_Diana_1986 a răspuns:

Un batic si in buchet de flori!

| Gavril_Miky_1979 a răspuns:

Dupa parerea mea ai putea sa ii faci cadou un tablou cu mai multe poze cu tine, frati/surori, mama, tata... ceva care sa ii dea sentimentul de bucurie de fiecare data cand il vede.