| QiCKaaTc a întrebat:

Touchscreen-ul telefonului LG Cookie Fresh se strica repede?! Daca da, care dintre LG Cookie Fresh si Samsung S5230 Star este mai bun?. NU imi veniti cu raspunsuri: "Niciunul, cumpara-ti unul cu android sau cu alt sistem de operare"

3 răspunsuri:
| QiCKaaTc explică:

Despre LG Cookie Fresh ce stiti?! Se strica touchscreen-ul repede?

| Ciorasteanu_Andreea_1997 a răspuns (pentru QiCKaaTc):

Se strica foarte repede! eu l-am schimbat a doua oara fiindca la temperaturi de peste 15 grade celsius Nu mai functioneaza touchscreen-ul! E cel mai prost telefon de la LG!

Răspuns utilizator avertizat