| anonim_4396 a întrebat:

Heei, vreau sa ma ajutati, va rog. In curand e ziua verisorului meu si chiar nu am idee ce as putea sa ii fac cadou, implineste 13 ani. Are cineva o idee?

6 răspunsuri:
| StefiM a răspuns:

Un tricou, o minge de fotbal, psp, un joc pentru calculator, un parfum (daca se da), o bicicleta, un ceas....Am multe idei depinde de gusturile lui!

| nadyank a răspuns:

Poate un breloc personalizat cu poza parintilor sau a animalului preferat: http://www.argintarie.ro/......-mecanica/

| h3r a răspuns:

Cred ca s-ar bucura si de bani, daca i-ai da laughing. Poate vrea el sa-si cumpere ceva!
Daca nu vrei asa, poti lua un tricou si o sapca.

Take care si la multi ani!

| αlεxTzure a răspuns:

Du-i un film DVD si jocuri PC

| bibsy a răspuns:

Banii ies din discutie, adica, totusi e ziua lui, si i`ar placea ceva care sa-i aduca oarecum aminte de ziua speciala, dedicata doar lui. Depinde de gusturile lui...

| MartaBluee a răspuns:

Eu da, uita-te ce marime poarta si ia-i o pereche de adidasi! Funda?batting eyelashes